Series: Jewel Series
SKU: JWL-SAMGA37-BSM
CAUPC: 888488358260
search ter
ZIZO JEWEL Series Galaxy A37 5G / A36 Case
| SKU | JWL-SAMGA37-BSM |
| Brand | ZIZO |
| Series | Jewel Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Galaxy A36 5G,Galaxy A37 5G |
| Details | |
| Weight | 0.34 oz |
| UPC | 888488358260 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.