Series: Jewel Series
SKU: JWL-MOTGPLY25-BSM
CAUPC: 888488356013
search ter
ZIZO JEWEL Series moto g play 2026 / g 5G 2026 / g 5G 2025 Case
| SKU | JWL-MOTGPLY25-BSM |
| Brand | ZIZO |
| Series | Jewel Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g 5G - 2026,moto g play - 2026 |
| Details | |
| Weight | 0.34 oz |
| UPC | 888488356013 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.