SKU: LTK-IPH17-BLK
CAUPC: 888488045818
Protect your camera from dirt, grime, and scratches with ZIZO Lenstek. The scratch and smudge resistant design helps protect from any accidental bumps, drops, and anything in between to always keep your photos clear and accurate. The precise cut and simple installation also provide a bubble-free finish. ZIZO cases are Built for Adventure and backed by Lifetime Warranty. Compatible for iPhone 17.
ZIZO LensTek iPhone 17 Camera Lens Protector (2 Pack)
| SKU | LTK-IPH17-BLK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Full Edge to Edge Screen Protectors |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 17 |
| Details | |
| Weight | 0.08 oz |
| UPC | 888488045818 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 300 |
| Master Box Dims | 17 × 16 × 8 in |
| Master Box Weight | 11 lbs |
| Packaging Dims | 5.2 × 6.9 × 0.5 in |
Military-grade protection. Award-winning design.