SKU: LSHD-MOTGPLY244G-CL
CAUPC: 888488342740
ZIZO TEMPERED GLASS Screen Protectors offer the best protection for your device. The moto g Play (2024) Tempered Glass features 9H hardness to withstand all bumps, shocks, and drops. A 0.33 mm thick glass keeps your moto g Play (2024) scratch resistant without interfering with the sensitivity of your touch screen.
ZIZO TEMPERED GLASS Screen Protector for moto g Play (2024)
| SKU | LSHD-MOTGPLY244G-CL |
| Brand | ZIZO |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g play (2024) |
| Details | |
| Weight | 0.05 oz |
| UPC | 888488342740 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 200 |
| Master Box Dims | 17 × 16 × 8 in |
| Master Box Weight | 28 lbs |
| Packaging Dims | 7.2 × 3.7 × 0.3 in |
Military-grade protection. Award-winning design.