Series: PowerVault Series
SKU: ZPV-3IN1-CCADCLTN-WH
CAUPC: 888488338781
Conveniently charge multiple devices at once in your car with the ZIZO PowerVault Car Charger. With its dual USB-C and USB-A ports, you'll have a whopping 30W of combined power in a compact package.
ZIZO PowerVault 30W Dual Port Car Charger Bundle + Lightning to USB-C Cable + USB-A Adapter
| SKU | ZPV-3IN1-CCADCLTN-WH |
| Brand | ZIZO |
| Series | PowerVault Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.10 oz |
| UPC | 888488338781 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 19 × 15 × 8 in |
| Master Box Weight | 18 lbs |
| Packaging Dims | in |
Military-grade protection. Award-winning design.