SKU: HLTH-RFLX-GR
CAUPC: 888488339504
When it comes to the ultimate relief the ZIZO Reflex Percussion Massage Gun has you covered. With 3 pro-grade interchangeable, 6 hours of usage, and a super lightweight and portable design easily take your ZIZO Reflex with you for on-the-go relaxation wherever you are. The ZIZO Reflex is not intended to diagnose, treat, or prevent any diseases.
ZIZO Reflex Percussion Massage Gun
| SKU | HLTH-RFLX-GR |
| Brand | ZIZO |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.92 oz |
| UPC | 888488339504 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
Military-grade protection. Award-winning design.