Series: Bluetooth Headsets
SKU: HSBT-RSPRO-BLK
CAUPC: 888488330419
Hands-free calling couldn't be simpler with Resound Pro. Take calls anywhere from the office to the trails like a champion with clear-cut high definition sound. With a simple easy-to-follow design you'll be up and running conquering new roads in just a few minutes with your powerfully charged Bluetooth® capable Resound Pro headset.
ZIZO RESOUND PRO Wireless Headset with Base
| SKU | HSBT-RSPRO-BLK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Bluetooth Headsets |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.64 oz |
| UPC | 888488330419 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 20 |
| Master Box Dims | 15 × 13 × 13 in |
| Master Box Weight | 19 lbs |
| Packaging Dims | in |
Military-grade protection. Award-winning design.