Series: Revolve Series
SKU: REV-IPH1261-MGBK
CAUPC: 888488329871
With a built-in 360° ring for easy holding, you won't have to worry about dropping your phone ever again. Featuring an integrated kickstand and magnetic mount the convenience of this case is unlike any other. No matter how you like to take your phone on the go; REVOLVE has you covered with the same amazing protection with a plush inner layer and a shock-absorbing, protective, soft to the touch outer layer and as always, built to the ZIZO standard. REVOLVE Series is backed by ZIZO Lifetime Warranty. Designed for iPhone 12 / iPhone 12 Pro.
ZIZO REVOLVE Series iPhone 12 / iPhone 12 Pro Case
| SKU | REV-IPH1261-MGBK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Revolve Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 12,iPhone 12 Pro |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 888488329871 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.