Series: Revolve Series
SKU: REV-MOTGPWR25-MGBK
CAUPC: 888488350530
Featuring an integrated kickstand and magnetic mount the convenience of this case is unlike any other. No matter how you like to take your phone on the go; REVOLVE has you covered with the same amazing protection with a plush inner layer and a shock-absorbing, protective, soft to the touch outer layer and as always, built to the ZIZO standard. REVOLVE Series is backed by ZIZO Lifetime Warranty. Designed for moto g power - 2025 / 2026.
ZIZO REVOLVE Series moto g power - 2025 / 2026 Case
| SKU | REV-MOTGPWR25-MGBK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Revolve Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | moto g power - 2025 / 2026 |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 888488350530 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.