Series: Revolve Series
SKU: REV-MOTRZ25-MGBK
CAUPC: 888488352930
Introducing the redesigned REVOLVE case by ZIZO, tailor-made for the Motorola razr. The REVOLVE Grip Ring is designed for maximum security and comfort to prevent accidental drops and slips, and all without impeding the flip phone function. This ultra-thin design REVOLVE Series Case not only keeps your phone protected inside and out it is as always built for adventure and backed by our ZIZO lifetime warranty
ZIZO REVOLVE Series motorola razr - 2025/2026 Case
| SKU | REV-MOTRZ25-MGBK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Revolve Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | motorola razr - 2025/2026 |
| Details | |
| Weight | 0.44 oz |
| UPC | 888488352930 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.