Series: ROKR Series
SKU: SPK-RKGO-BLK
CAUPC: 888488328072
With a sleek and compact design the Rokr Go is ready to take your music anywhere. Featuring Bluetooth® Wireless connection, USB plug and play, micro SD capabilities and Aux line-in listen freely and with the most convenience. With HD sound, a rugged build and an easy carry handle the Rokr Go is an easy pick for the next adventure that life takes you on.
ZIZO ROKR GO Portable Wireless Speaker
| SKU | SPK-RKGO-BLK |
| Brand | ZIZO |
| Series | ROKR Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 1.56 oz |
| UPC | 888488328072 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 20 |
| Master Box Dims | 22 × 14 × 20 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.5 × 4.2 × 9.3 in |
Military-grade protection. Award-winning design.