Series: SURGE Series
SKU: SUR-IPH2167-CL
CAUPC: 888488332215
Say hello to the SURGE Series, a versatile lineup of slim, sleek, and safeguarded cases to match any style. With different design options and interchangeable button colors, the possibilities will feel never-ending. The SURGE Series brings you the same secure grip and impact protection you have come to expect from ZIZO, but with customizable flair, you'll never have to sacrifice safety or aesthetic with SURGE. SURGE Series is backed by the ZIZO Lifetime Warranty Designed for iPhone 13 Pro Max.
ZIZO SURGE Series iPhone 13 Pro Max Case
| SKU | SUR-IPH2167-CL |
| Brand | ZIZO |
| Series | SURGE Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 Pro Max (6.7) |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 888488332215 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.