Series: SURGE Series
SKU: SUR-IPH7-CL
CAUPC: 888488324609
Thin, Tough and Minimal Design - The perfect balance of protection and aesthetic. ZIZO SURGE will protect your phone from everyday knocks and drops and scratches. The included Mix and Match kit lets you personalize your case with interchangeable buttons to make it truly yours. Designed for iPhone SE (3rd and 2nd gen)/8/7. The ZIZO SURGE Series is #BuiltForAdventure and backed by ZIZO Lifetime Warranty.
ZIZO SURGE Series Case for iPhone SE (3rd and 2nd gen)/8/7
| SKU | SUR-IPH7-CL |
| Brand | ZIZO |
| Series | SURGE Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 7,iPhone 8,iPhone SE (2020) |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 888488324609 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.