Series: SURGE Series
SKU: SUR-IPHXR-PKGT
CAUPC: 888488329147
Say hello to the SURGE Series, a versatile lineup of slim, sleek, and safeguarded cases to match any style. With different design options and interchangeable button colors, the possibilities will feel never-ending. The SURGE Series brings you the same secure grip and impact protection you have come to expect from ZIZO but with customizable flare, you'll never have to sacrifice safety or aesthetic with SURGE. SURGE Series is backed by ZIZO Lifetime warranty Designed for iPhone XR.
ZIZO SURGE Series iPhone XR Case
| SKU | SUR-IPHXR-PKGT |
| Brand | ZIZO |
| Series | SURGE Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone XR |
| Details | |
| Weight | 0.19 oz |
| UPC | 888488329147 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.