Series: ZIZO
SKU: UNIHD-TREKPL-BLK
CAUPC: 888488321417
ZIZO TREKPLATE is designed to be used as replacements or additional plates for smartphones and other multiple devices. These compatible plates are great for use with ZIZO TREKMOUNT. Directly install plates to your device, on a rugged case or behind the battery cover. Large plate mounts are designed for larger devices and ensure a secure hold with a holder while small thin plates are perfect for small devices and tight spaces.
ZIZO TREKPLATE Magnetic Mount Replacement Plates
| SKU | UNIHD-TREKPL-BLK |
| Brand | ZIZO |
| Series | ZIZO |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.13 oz |
| UPC | 888488321417 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
Military-grade protection. Award-winning design.