Series: Earbuds and
SKU: TWS-Z4-PK
CAUPC: 888488335506
The ZIZO VENTURE Z4 True Wireless Earbuds are a powerful and excellent pair of headphones with deep bass. The headphones provide the quality sound that your music deserves. No matter if you are on your way to the gym or just need to relax and listen to your favorite music.
ZIZO VENTURE Z4 True Wireless Earbuds
| SKU | TWS-Z4-PK |
| Brand | ZIZO |
| Series | Earbuds and |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.25 oz |
| UPC | 888488335506 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 40 |
| Master Box Dims | 20 × 11 × 11 in |
| Master Box Weight | 12 lbs |
| Packaging Dims | 4.9 × 4.9 × 1.1 in |
Military-grade protection. Award-winning design.