Series: VESSEL Series
SKU: VSL-MS01-BLK
CAUPC: 888488324623
The ZIZO Vessel MagSafe Wallet, the ultimate MagSafe wallet for your convenience and style needs. Designed to adhere seamlessly to the back of your phone, Vessel offers easy access to your essential cards while providing the added functionality of a built-in kickstand. With space for up to two cards, Vessel is the perfect accessory for those who prioritize efficiency without compromising on elegance.
ZIZO Vessel MagSafe Wallet
| SKU | VSL-MS01-BLK |
| Brand | ZIZO |
| Series | VESSEL Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| MagSafe | Yes — MagSafe compatible |
| Details | |
| Weight | 0.25 oz |
| UPC | 888488324623 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 200 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 17 in |
| Master Box Weight | 33 lbs |
| Packaging Dims | 6.7 × 4.2 × 1.6 in |
Military-grade protection. Award-winning design.