Series: WALLET Series
SKU: WTPH-IPH2167-BKCV
CAUPC: 888488334400
Classic All-In-One Design. Carry cards and cash with ease. Precise cutouts give you full access to ports, and sensitive button covers allow for responsive presses. Engineered with high-quality PU leather that holds your phone safely within the durable soft TPU full-body inner case providing dual-layered protection. Designed with a cushioned shockproof edge that ensures it against drops and bumps. The Wallet Folio Series is backed by ZIZO Lifetime warranty Designed for iPhone 13 Pro Max.
ZIZO WALLET Series iPhone 13 Pro Max Case
| SKU | WTPH-IPH2167-BKCV |
| Brand | ZIZO |
| Series | WALLET Series |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | iPhone 13 Pro Max (6.7) |
| Details | |
| Weight | 0.25 oz |
| UPC | 888488334400 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 100 |
| Master Box Dims | 17 × 14 × 16 in |
| Master Box Weight | 35 lbs |
| Packaging Dims | 8.3 × 4.2 × 0.9 in |
Military-grade protection. Award-winning design.