SKU: UNICH-UA101-BLK
CAUPC: 888488313238
ZIZO World Travel Adapter UA101 3.4a
ZIZO World Travel Adapter UA101 3.4a
| SKU | UNICH-UA101-BLK |
| Brand | ZIZO |
| Compatibility | |
| Device Compatibility | Universal |
| Details | |
| Weight | 0.38 oz |
| UPC | 888488313238 |
| Warranty | ZIZO Care Lifetime Warranty |
| Master Box Qty | 72 |
| Master Box Dims | 22 × 15 × 15 in |
| Master Box Weight | 38 lbs |
| Packaging Dims | 4.7 × 4.7 × 2.4 in |
Military-grade protection. Award-winning design.